Nike Go Flyease je první bota Hands-Free Shoe

Nike není cizí, když se týká myšlení mimo krabici. Za posledních šest desetiletí značka Beaverton propagovala některé z nejvýznamnějších inovací odvětví tenisky a jejich nejnovější vývoj se rozhodně neliší. Známý jako Nike Go Fliease, je to popisováno jako „Hands-Free Shoe“ společnosti a je to opravdu na rozdíl od všeho, co jsme předtím viděli.

Go Fliease, vytvořená z řady futuristických materiálů, staví kolem nové technologie zvané bi-stabilní závěs. To znamená, že teniska, která je teniska v plně otevřených, tak plně uzavřených stavech, to znamená, že sneakerheady a sportovci mohou jen vstoupit a vystoupit ven, aniž by se museli setkat s tažnými kartami nebo tkaničkami.

Obrázek přes Nike

Obrázek přes Nike

Obrázek přes Nike

1
2
3

„Obvykle trávím tolik času, abych se dostal do bot,“ vysvětlil šampion Fencer Bebe Vio. „S Nike Go Flyease, musím jen položit nohy a skočit na to. Boty jsou novým druhem technologie, nejen pro adaptivní sportovce, ale pro skutečný život.“

Nike Go Go Go Go Go Go Fliease bude k dispozici 15. února, aby debutoval ve třech barvách, včetně „White“, „Black“ a „Dynamic Turquoise“, aby vybrali členy Nike s mnohem větším zavedením očekávaného koncem tohoto roku. Dejte nám vědět, co si myslíte o nejnovější inovaci SWOOSH, a když jste tady, začněte únor na nejlepší noze s těmito 15 novými kapkami Nike!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.