Hlukově fialové barvy zdobí Yeezy vylepšit 380 „Covellite“

Není pochyb o tom, že Yeezy vylepšení 380 „kovellite“ je jednou speciální barvou. Pokud neznáte celý příběh, obecně to bylo naznačeno jako první 350 V3 Colourway, když 380 bylo uvedeno jako součást linie 350, ale Legend má to, že Kanye West tak moc milovala ponožku podobnou siluetu jako moc že se rozhodl, že to musí být jeho vlastní věc. Úplně prvních 380 letos klesneme nyní, ale díky těmto elegantním novým výstřelům ze stadionového zboží se nyní nejlépe podíváme.

Když „Covellite“ poprvé unikl začátkem tohoto roku, vypadalo to skoro jako „Onyx“, ale s několika pomlčkami námořnictva sem a tam, ale tyto nové fotografie předvádějí úplně jiné zvíře s políčkami světla a tmavě fialové. Může se pochlubit natahovacím svrškem Primeknit, tajné tkaniny s černými lanami spojuje vše dohromady, doplněné ponožkovým linií, která používá pružný a všestranný fit.

Obrázek pomocí stadionového zboží
Dole dole je adidas zlepšení mezipodešev stejně elegantní jako vždy. Je umístěna v tmavě hnědé jednotce, pak je lemována dlouhodobým gumovým gumou pro další trakci s každým krokem.

Očekává se, že zahájí za pár dní 15. března, adidas yeezy vylepšení 380 „Covellite“ je pro nás zaručeným policajtem. Udržujte to uzamčené u jediného prodejce pro mnohem více informací o vydání, jak se vyvíjí, a v souvisejících zprávách Yeezy vylepšuje 350 V2 „Mono Pack“, právě se vynořila ve čtyřech barvách!

Obrázek pomocí stadionového zboží

Leave a Reply

Your email address will not be published.