Streetwear uspokojuje vysokou módu s Maison Margiela x Reebok Tradiční kožená tabi

Svět streetwear i vysoká móda se v posledních letech nepopiratelně změnila, partnerství mezi těmito dvěma módními sektory skončila více přítomná, obecná přemostění rozdělit. Není to tak dávno, co jsme viděli francouzským špičkovým domem Maison Margiela s Johnem Gallianem, který se spojil se sportovním obřím Reebokem, aby přinesl přechod mezi jejich široce milovaný Malovaný svršek, stejně jako to byl jistě zásah, se však zdá, že módy toužily po více. Power duo se tedy znovu sešlo, když se znovu na Maison Margiela X Reebok tradiční kožené tabi, tentokrát oblečené ve dvou základních fanoušcích oblíbených „trojnásobných bílých“ a také „trojnásobných černých“ colorways.

Tradiční kůže byla jemně vytvořena s prémiovými koženými překryvnými koženými nappa, aby byla rekonstruována, aby mohla ubytovat slavnou budovu Split-Toe předem. Tento jedinečný styl bere svou motivaci z tradičních japonských bot Jika-Tabi z počátku 20. století a byl vynalezen, aby se zvýšila rovnováhu se oddělením obrovského prstu.

Stejně jako u většiny špičkových modelů obuvi je branding udržován velmi málo s pařížským špičkovým značkovým číslem podpisového čísla spojeného se značkou Reebok na jazyku a vložky stejně jako protichůdné barvy pro monochromatickou pomlčku kontrastu. Tyto s vysoce luxusními tenisky samozřejmě zahrnují špičkové inovace, které poskytují neuvěřitelné množství pohodlí.

Oficiálně uspořádané představení 26. února přes Reebok a také mnoho volených maloobchodníků na mezinárodní úrovni, Maison Margiela X Reebok tradiční kožená tabi „Triple White“ a „Triple Black“ obsahuje těžkou značku nákladů 230 GBP za pár. Pochopíme, pokud plánujete houpat tyto luxusní sportovní trenéry, stejně jako v souvisejících zprávách, pochopili jste, že Adidas právě ověřil, že Reebok je na prodej? Podívejte se na lepší vzhled a udržujte ho zamčenou přímo tady u jediného dodavatele pro to nejlepší a nejnovější zprávy v obuvi!

Obrázek přes Reebok

Obrázek přes Reebok

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.