Šampion x Naruto Shippuden propojuje pro sběr anime s poháněním

v souladu s kola II II jeho spolupráce Muhammed Ali, New York Born Champion je zpět s ještě jednou nepředvídanou kapsle druhů. Značka sportovního oblečení se spojila se slavnou manga a anime Naruto Shippuden pro výběr uvolněných kusů připravených k přidání nějakého stylu ninja do vašeho šatníku.

Partnerství se ukáže jako součást kontinuální kampaně Champion „Be Your Own Champion“ a také uznává hodnotu, že zůstanete věrní sobě a také o tom, kdo jste.

Obrázek pomocí šampiona
Většina sbírky podporované tričkami Heritage Colletions Collection Collection Collection Collection Collections Collection Tričkami. Mikiny se objevují v pravidelných, oříznutých, velkých i kravatových výběrech s každým kusem představujícím rozpoznatelné postavy, jako jsou Naruto, Sakura, Itachi a Kakashi. Košile odpaliště fungují různé grafiky včetně Konaha 11, Gaara a Kakashi Team 7.

Obrázek pomocí šampiona
Sbírka sportuje velké spektrum barev včetně černé, červené, bílé, béžové, fialové, šedé i kravaty. Spolu s tím mohou fanoušci také zamířit na fyzická místa šampionů, aby si své kousky přizpůsobili navíc výběrem záplat. Úplná sbírka omezených edicí se bude snížit 13. srpna v Champion’s v internetovém obchodě i na fyzických místech. V přidružených zprávách zkontrolujte maximální průvodce velikostí šampionů.

Obrázek pomocí šampiona

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.