Yeezy Knit Runner Dimenfer: Jak přesně se hodí?

Yeezy Knit Runner musí být jedním z nejambicióznějších tenisek, které je třeba najít z vizionářské mysli Kanye West. Pěnivý běžec produkoval chladnější měsíce, Ye, stejně jako jeho kvalifikovaný tým návrhářů i inovátorů, vytvořili perfektní řešení pro ty, kteří chtějí houpat nabídku obuvi ve stylu ucpaného, ​​aniž by zamrzli nohy.

Pletený RNR byl původně odhalen jako Turreliens nebo TRRL RNR a také debutoval v nyní ikonickém barevném schématu „Sulphur“. V horní třetině Yeezy, která má jednodílný design, je natřena ve smetaně, zatímco spodní dvě třetiny jsou ponořeny do pulzujícího zlatého odstínu, který určitě otočí hlavy kamkoli půjdete. I když se to může zdát trochu zastrašující na první pohled, pokud jste se dostali k jejich houpání, sestavili jsme praktického průvodce velikostí, který vám pomůže objevit konečný fit. S komentáři od týmu jediného dodavatele jsme tady, abychom odpověděli na všechny vaše otázky. Jakou velikost boty bych měl dostat? Jsou pohodlné? Mohu je nosit každý den? Pokud vás zajímá jakýkoli typ těchto věcí, jedná se o průvodce velikostí runnerů Adidas Yeezy Knit Runner, který si právě teď požadujete odhlásit!

Yeezy Knit Runner – Jak přesně se hodí?

Fit: Obecně, Yeezy Knit Runner se hodí o polovinu velikosti.
Komfort: Knit RNR je překvapivě pohodlný kvůli své pěně EVA.
Péče: K vyčištění těchto yeezys využívejte měkkou čistou a teplou mýdlovou vodu.
Styling: Běžec je nesmírně jedinečný, takže buďte opatrní, s čím je stylujete.

Yeezy Knit Runner – Co si myslí naši specialisté na produkt

Obrázek přes Seth Fowler
Int’l Shipping

Vidět víc

„Mohl bych je houpat po celý den žádný problém. Jen se ujistěte, že nepršelo.“
Adam – vedoucí novinek
Jak se hodí?

Yzy Knit RNNR nebyl ve Velké Británii nabízen, takže jsem musel chytit můj trh s dalším prodejem. Nebyl jsem si také jistý, jakou velikost se však po vyslechnutí toho, co pár tenisek věřilo, že jsem šel napůl o velikosti, a také to byla perfektní velikost. Trochu jsem se obával otevření boty, protože to vypadalo trochu trochu na oficiálních obrázcích, ale opravdu se to trochu otevírá, abyste si snadno vklouzli nohou.

Jsou pohodlné?

Abych byl upřímný, pletený běžec není nikde tak pohodlný jako dříve zmíněná pěna RNNR, ale rozhodně to dělá trik. Přední část boty má poměrně obrovský pěnový kus, který rozhodně není tak prodyšný jako pěny, zejména když berete v úvahu, že je zakrytá také pletený materiál. Se vším, co bylo řečeno, bych je mohl po celý den houpat žádný problém. Jen se ujistěte, že nepršelo.

Jak je stylujete?

Tyto yeezys jsou některé z nejtěžších párů, které vlastním. Od svého jedinečného palety jsem je houpal všemi černými velkými mikinami a pár celočetných nákladních kalhot. To jim umožnilo vyskočit mezi tajně.

Jak je čistíš?

Pletený RNR je docela jen jeden obrovský hadřík, takže jsem použil nějakou teplou mýdlovou vodu a také měkké čištění na nevzhledných značkách. Clean jsem použil pečlivě a také jsem se pohyboval ve směru hodinových ručiček v kruhovém pohybu asi dvacet sekund a to udělal trik.

Obrázek přes YeezyRenders
Int’l Shipping

Vidět víc

“Houl jsem své Yeezys párem Cargos, které mají téměř miliardu kapes jak na přední, tak i na zadní straně, protože to je přesně to, jak se valím.”
Miles – Digitální reklama a manažer nákupu
Jak se hodí?

Ať už uděláte cokoli, co se děje napůl velikosti pro běžec Yeezy Knit. Jakýkoli typ nižšího a také by byl stejně pevný, stejně jako jakýkoli typ vyšší, stejně jako to bude mít pocit, že používáte volnou ponožku – a to rozhodně není vibrace.

Jsou pohodlné?

Byl jsem opravdu překvapen přesně tím, jak pohodlné jsou úplety. Nechápu, jestli využívají přesně stejný materiál jako pěny, ale nebyl bych překvapen. Jsou také docela lehké, takže je mohu po celou dobu houpat bez dramat.

Jak je stylujete?

Stejně šílený je Colourway, nemůžete se pokazit s párem nákladních kalhot. Houbuji své Yeezys s dvojicí Cargos, které mají téměř miliardu kapes jak na přední, tak i na zadní straně, protože to je přesně to, jak se valím.

Jak je čistíš?

Naštěstí jsem však ještě nemusel vyčistit důl, pokud dojde k události, budu je jen hodím do pračky na chladné prádelny a také kříž prsty.

Obrázek přes ye_aesthetic_
Int’l Shipping

Vidět víc

Yeezy Knit Runner – Co požadujete vědět
Sledujte, co naši specialisté na produkty věří, stejně jako určitě získáte perfektní velikost! Yzy Knit RNR je určitě jedním z nejunikátnějších Yeezysů, které právě teď nabízejí. Náklady jsou v tuto chvíli na vysoké úrovni, takže pokud opravdu chcete pár, navrhneme, aby několik měsíců čekal, až se humbuk na trochu úžasně nachází. S ještě více barev, který byl naplánován po zbytek roku jako well Až dále, věříme, že to bude jeden z nejvýznamnějších párů roku 2022 – nejprve jste to slyšeli.

Obecně řečeno, adidas yeezy pletený běžec se hodí o polovinu velikosti nahoru, takže se ujistěte, že zajistíte správnou velikost! Více barev se blíží velmi brzy, takže to nechte uzamčené u jediného dodavatele pro vaši nejlepší možnost policistu všem!

Nezapomeňte si také prohlédnout naše další příručky k další velikosti, kde najdete ty nejlepší tipy a také rady ohledně velikosti, stylingu a mnohem více:

Yeezy Boost 350 velikost průvodce
Průvodce velikostí Yeezy 500
Průvodce velikostí 700 Yeezy Boost
Průvodce velikostí běžec pěny
Průvodce velikostí qntm
Průvodce velikostí skluzu Yeezy

Obrázek přes YeezyRenders
Int’l Shipping

Vidět víc

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.