Jak zkopírovat off-White X Nike Dunk Low “Dear Summer” Collection

Pokud vy, stejně jako každý sneakerhead venku, chcete zkopírovat off-White X Nike Dunk “Dear Summer” Collection, pak ty Je třeba poslouchat, protože Nike právě podrobně popsal velmi jistou sadu pokynů, jak pokazovat další velkou spolupráci Virgil Abloh. Projekt, který je v dílech již více než rok, se jedná o první exkluzivní přístupový model SNKRS, vytvořený tak, aby „pomohl členům Nike a zapojil účastníky v komunitě SNKRS přístup k vysoce očekávaným vydáním“.

Pokud jste to ještě nevěděli, off-White X Nike upustí celkem padesát dunků. Celá kolekce je rozdělena do dvou materiálových kombinací, a to „kůže/plátno“ a „chlupatý semiš/kůže“. 48 párů bude obsahovat stejné bílé a šedé barvy s odlišnými akcenty napříč deskou, zatímco „1 z 50“ a „50 z 50“ jsou jediné dva páry, které budou obsahovat mírně odlišný design a kovový značka SWOOSH.

Obrázek pomocí Nike
Int’l Shipping

Vidět víc

Pokud chcete zkopírovat rozsah „drahé léto“, musíte ji udržet zamčené, protože existuje několik věcí, které musíte udělat, abyste se kvalifikovali. V zásadě existuje více než padesát různých způsobů, jak zjistí, které uživatelé SNKRS jsou uděleni exkluzivní přístup. Od zapojení se do obsahu, jako jsou průzkumy veřejného mínění, po užívání živých sezení a videí SKKRS, pokud chcete mít šanci na zkopírování, musíte používat aplikaci SNKRS a všechny její funkce co nejvíce způsobem od dnešního dne.

Exkluzivní přístup je vždy doručení pomocí oznámení push. Vzhledem k tomu, že pozvánky na COP jsou k dispozici pouze po omezenou dobu, musí ti, kteří chtějí W, ujistit se, že mají své oznámení umožňující SNKRS. Stojí za zmínku, že získání EA nemusí nutně naznačovat, že je pár vyhrazen ve velikosti člena, ale spíše zajišťuje první šanci na produkt.

Kolekce off-White X Nike Dunk Low “The 50” bude spuštěna na SKKRS pomocí exkluzivního přístupu. Pozvánky na COP budou odeslány od 9. srpna a budou pokračovat několik dní poté.

Co si myslíte o této metodě uvolnění? Jste jeho fanouškem nebo si myslíte, že je to nespravedlivé? Sdělte nám své myšlenky a v souvisejících zprávách se říká, že koncem letošního roku se říká, že off-White X Air Jordan 2!

Obrázek pomocí Nike
Int’l Shipping

Vidět víc

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.