Informace o nových Yeezys, Dior X Jordan Raffle a také nepřípustné doplnění doplňků fungují v tomto týdnu v tomto týdnu Talks

se tento týden zahřívají a nemluvíme jen o počasí. Počkejte, až uvidíte několik doplňků Fuego, nemluvě o vydání vysokých tepla! Není čas na úžasné, protože ještě více speciální kapky přicházejí – a také to zahrnuje Dior X Jordan 1.

Udržujte vás stejně jako rande se všemi akcí, právě tady jsme uvedli 10 největších upozornění Twitter, která si nebudete chtít nechat ujít!

Spíše než poskytnuty ještě jeden pár tenisek, věřili jsme, že bychom nechali šťastného šampiona z naší poslední soutěže vybrat cenu pro ně já. Uvedete toho 300 liber na grál, nebo možná budete chtít uložit na nadcházející vydání? Než začnete věřit o možnosti, pamatujte, musíte být v tom, abyste to vyhráli. Jděte sem.

V tuto chvíli každý miluje letectvo 1, ale pro moderní modely „typu“ je pravděpodobně ještě více humbuk. Každá Colourway byla rychle na výběr a my hádáme, že toto nejnovější vydání nebude výjimkou. Nenechte si ujít, protože jsou v současné době nabízeny v Nike UK.

Jedná se o spíše potenciálně jeden z nejvíce zvláštních i vyhledávaných tenisek roku 2020! Bohužel to také znamená, že jsou bolestně omezené. Vaše jediná možnost mít štěstí je prostřednictvím tomboly Selfridges.

Další medializovaný Jordan 1 Mid znovu se objevil v plné velikosti běhu na Locker Foot!

Nejnovější Yeezy, který získal exponované sportovní vápno ekologické akcenty proti khaki barevným svrškům. Nezapomeňte se zde lépe podívat.

V situaci jste to zmeškali, Nike je až 50% sleva na prodej nyní naživo! Chcete-li získat další ručně vybrané krádeže, nezapomeňte dodržovat @thesolesales.

Jediný styl vám přináší upozornění na nejlepší slevy na oděvy, vydání a příslušenství. To zahrnuje bestsellery, jako je taška Nike Shoebox! Ty se jen doplňovaly v Nike UK.

Zde je ještě jedna možnost pro policista Jordan 1 nízký „kouřový šedý“ v Locker Foot!

Je nějaký druh překvapení, že Yeezy Quantum „Barium“ se tento týden rychle vydal? Skoppetně vám toto upozornění nechybělo, které vám přineslo řadu metod na Cop!

Získejte opravu letectva 1, protože řada medializovaných barev právě upustila nebo doplňovala!

Nespíte na tomto nejlepším výběru z prodeje Nike UK!

Leave a Reply

Your email address will not be published.