Yeezy Knit Runner “Case Power Yellow” se odhalí

Kanye West, rozhodně není cizinec, pokud se týká vytváření lichých a úžasných tenisek. Od 500 do 700 muž skutečně nezná hranice, když se to týká designu obuvi, a to lze říci o čerstvě odhaleném běžci Yeezy Knit „Case Power Yellow“. První škádlení během jeho sezóny 8 v loňském roce, tady je to, co víme zatím!

Tato zbrusu nová silueta původně nazývaná Turreliens nebo TRRL RNR má přesně stejný tvar jako pěna RNNR, ale místo konstrukce řas a EVA je vyrobena výhradně z pletených nití. Horní čtvrť je natřena ve světlém krémovém odstínu, zatímco dno je namočeno do živé palety „Power Energet Yellow“, která určitě otočí hlavy.

Mezera mezi nohou a mezipodešev využívá další odraz s každým krokem, zatímco velikost boty je vytištěna přes boční patu v černé barvě. Nejsme si zcela jisti, zda je to jen pro účely prototypu, nebo zda se to objeví na maloobchodním páru.

Očekává se, že spustí na konci roku nebo začátkem roku 2022, Adidas Yeezy Knit RNR hru změní znovu, takže se ujistěte, že ji udržujete u jediného prodejce pro mnohem více novinek, jak se vyvíjí! Dejte nám vědět, pokud na ně budete chodit, a v souvisejících zprávách byla odhalena Yeezy zlepšení 350 V2 „Beluga RF“!

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Int’l Shipping

Vidět víc

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.