Spolupráce s vysokou módou tenisky, které bychom rádi viděli

s spoluprácí Prada X Adidas, která se brzy upadla a kolekce Dior X Nike, která se údajně spustila příští rok, je hranice mezi vysokou módou a tenisky rozmazanější než kdy jindy. S tím řekl, že využijeme této příležitosti k diskusi o tom, že se budou stát skutečným obchodem velmi brzy, a také několik, které bychom rádi viděli v blízké budoucnosti.

Dejte nám vědět, co si o těchto návrzích myslíte, a ujistěte se, že ji držíte na @TheSoleSupplier na Twitteru pro nejnovější a největší tenisky a vydání!

adidas

Nakopete to všechno, jsme nad rámec medializace, když viděli Prada x Adidas Collab, který byl nyní oficiálně potvrzen. Ne tolik o tom není známo, ale podle více zdrojů to nebude jednorázové partnerství. Ve skutečnosti bude Pradidas dlouhodobou věcí, která v prosinci začíná dvěma siluetami, které jsou vyráběny známým módním domem v jejich italských továrnách. Jedná se o zápas vyrobený v nebi a pro Adidas jsme si nemohli vybrat lepší značku vysoké módy.

Asics

Další zastávka bychom to měli rádi, kdyby mohla být věc off-White X Asics. Zatímco Virgil Abloh stále pracuje s Nike na tunu nových projektů každý měsíc, pokud by se měl někdy seznámit se značkou Beaverton, ASICS by pro něj byl perfektní. Nejen, že do popředí svých návrhů vkládají vysoce kvalitní řemeslné zpracování, umělecký ředitel Louis Vuitton také zbožňuje japonštiny, takže by to byl perfektní způsob, jak vyjádřit svou lásku.

Konverzovat

Víme, Nike vlastní Converse, ale to jen dělá Louis Vuitton X Converse Collab ještě jasnější. Proč? Protože Virgil Abloh již spolupracuje s Nike a od března je uměleckým ředitelem kolekce pánského oblečení Louise Vuittona. Jen pomyslete na Chuch Taylor s monogramem LV vytištěným skrz Jack Purcell provedený v jedinečném průhledným plastu Abloha, který používal na svých nejnovějších LV taškách. Dokonalost.

Crocs

Collab Balenciaga X Crocs opravdu není tak směšný, jak to zní. Ve skutečnosti se již v roce 2017 spojili na extrémně omezenou kapsle, ale jen pomysleli na úplnou sbírku. Crocsova Dadcore Vibe by dokonale doplňovala modely, jako jsou Triple S a The Track. A zatímco o tom přemýšlíte, pomyslete na slavné ucpávky s velmi robustní a složitě designu mezipodešev. I když to může znít divně na papíře, bude to 100% práce.

Nová rovnováha

NB vždy kladla podstatný důraz na vysoce kvalitní materiály, a pokud existuje jedna značka, která byla v souladu s tímto étosem, je to Hermes, proto by Hermes X New Balance Collab byla jako broskve a smetana. S kůžími jako Box Calf, Clemence, Epsom a Togo, jen myšlenka na to na páru tenisek dělá naše ústa nekontrolovatelně voda.

Nike

Podle pověsti Mill, Collab Dior X Nike je skutečně v dílech, když mluvíme. Partnerství, které se poprvé říkalo celou cestu zpět v roce 2017, kdy to tehdejší umělec Kris van Assche škádlil na Instagramu, vypadá to, že konečně debutuje prostřednictvím ultra exkluzivního Air Jordan 1. 2 000 $, mohlo by to vzdát hold francouzskému domu B23 HI Top, ale řekne to jen čas.

PUMA

PUMA letos dělá vlny a jaký lepší způsob, jak to oslavit, než koláž Chanel X Puma? I když to může znít docela divně, když o tom přemýšlíte, je to partnerství, které bude určitě fungovat zázraky. Ve skutečnosti je Karl Lagerfeld x Puma již věc a jaký byl německý módní návrhář známý většinou? To je pravda, kreativní ředitel Chanel. Udělejte to, lidi.

Reebok

Zatímco Reebok je ve vlastnictví Adidas, je to převážně Brit, takže koláž Burberry X Reebok je velmi uvěřitelný. Modely jako Daytona DMX a Instapump Fury, známé většinou pro své sportovní siluety, by byly pro britský luxusní módní dům optimální. K tomu by jejich ikonický tisk šachovnic dokonale doplnil Reebokův oblečení.

Vans

Oba, kteří jsou známí svým vzpurným postojem ve svých příslušných oborech, má být Vans X Gucci Collab. Narodil se a vyrůstal v Anaheimu v Kalifornii, jen pomyslete na hadí motiv italské značky na pár starých skoolů nebo SK8-HIS. Spolupráce, jako je tato, by byla vyzdobena v extrémně prémiové kůži, otočila by se na hlavě průmysl skateového oblečení a my bychom rádi viděli, jak se to stane.

Leave a Reply

Your email address will not be published.