10 Triple Black Fitness Instructors nejlépe pro vaši podzimní rotaci

Pojďme se s tím vypořádat, léto nikdy nezačalo právě tady ve Velké Británii, takže přechod od šedé nebe na ještě šedivější nebe by neměl mít příliš velký účinek na Vaše kolekce tenisky. To znamená, že přidané nebezpečí z deště i sněhu naznačuje, že nemůžete přesně houpat ty „trojnásobné bílé“ krepy s důvěrou.

Abychom vám pomohli letos na podzim, vybrali jsme si několik nejelegantnějších „trojnásobných černých“ trenérů. Některé z nich byly představeny teprve nedávno, zatímco jiní se vrátili do doplňků. Ať tak či onak, můžete si být jisti, že tajné obrubník šarm odpovídá odolnosti pro chladnější měsíce – přiveďte zimu!

Adidas NMD R1 Primeknit Japan Triple Black

Vrchol „Triple Black“ Warm je k dispozici v typu tohoto zavražděného celkového NMD s hlavním a japonskou kaligrafií Primeknit. Přesně jak se jen sedí na JD Sports & Velikost?!

Nike Air Max 97 Ultra 17 Triple Black

Zaručili jsme odolnost a to je přesně to, co získáte s tímto ultra vylepšením slavné siluety. Když začnou vypadat ošuntělý, stačí otřete syntetický povrch, který je zcela odolný vůči vodě.

Nikelab x Arthur Huang Air Max 1 Ultra 2.0 Black

Vsadím se, že jste neočekávali, že tento koláž uvidíme brzy. Až až donedávna, jediné místo, na které byste viděli Arthur Huang Air Max 1, by se v eBay vlečilo. Tento výběr byl na konci doplněn. Oděvy – dokonce zahrnuje speciální batoh pro přidanou funkčnost!

Adidas Y-3 Pureboost Triple Black

Jedná se o jeden z nejvíce dvojic Creps, který kdy seděl na zatemněné jednotě vylepšené jednotky. Značka vedená japonským designérem Yohji Yamamoto přináší tento nejlepší mix špičkových technologických opotřebení se sportovními ovlivňovanými technologiemi Adidas.

Nikelab Gakou Flyknit Black

Toto vydání bylo zcela bez povšimnutí, což je neobvyklé za předpokladu, že úžasné možnosti přizpůsobení. Každý pár obsahuje sadu šablon, které vám umožňují přidat do zatemněného flyknitu nějaké živé barvy i styly – proč nevypouští nějakou kreativitu?

TGWO X Adidas NMD CS1 PATH BLACK

Mohlo by to být také pozdě policistovi, že tento ninja ovlivnil Nomad, ale netýká se toho, že se již stalo řadu doplňků! Zůstaňte přilepeni k @ThesoleRestocks pro odkazy na všechny nabízené obchodníky, pokud se velikosti vrátí.

Jordan 5 Triple Black

Další instruktor fitness, který se po předběžném výběru vrátí v mnoha velikostech. Přemýšlejte o tom svou možnost při vykoupení – ty se právě vrátily na konci. Oblečení.

Adidas x Raf Simons Ozweego III Black

Pokud se chystáme dostat technickou, není to přísně „trojitá černá“ barvovárna díky kukuřičné podrážce. Vytváří však fantastický kontrast se současným RAF Simons Ozweego a také musíte obdivovat ty robustní vzduchové jednotky podél boční stěny.

Jordan 2 DeCon Black

Na těchto Jordan 2 je něco vážně elegantního. Možná je to prémiový semiš nebo jemně vyladěný estetický díky monochromatickému tématu. Propustili se na začátku léta, ale věříme, že jsou letos na podzim nutností.

Adidas Tubular Doom Sock Black Grey

Speckled Hits of Red se neodvádějí od bagatelizačního a vysoce módního vzhledu tubulárního zkázy inspirovaného Yeezy. Jsou příjemně cenově dostupné za předpokladu, že vynikající inovace, která spojuje Primeknit svršek proti spirálové trubkové podrážce.

Pro mnohem více novinek o současných i největších vydáních tenisek přicházejících letos na podzim nezapomeňte dodržovat @TheSolesUpplier.

Leave a Reply

Your email address will not be published.