Připomínka uvolnění: Nenechte si ujít Air Jordan 1 High OG „Prototyp“!

The Air Jordan 1 High OG „Prototyp“ musí být jedním z nejzajímavějších AJ1, který se v této sezoně sníží, a také popíšeme proč za kousek. První první odhalil v červnu v rámci sbírky Vintage podzim 2021 Jordan Brand, nyní je připraven zítra 30. září v Nike UK!

Někteří teneakerheads, vytvořený z velké množství prémiových materiálů, vysvětlili, že tento Air Jordan 1 má kombinaci, která je podobná nedávnému džemu: nový tradiční film, stejně jako to vidíme. S modrými tóny obklopujícími kotník, stejně jako černé i šedé barvy zdobené patou, to vše funguje na vrcholu ostré bílé základny. Swoosh střílí přes boční i střední boční panely s kontrastním šitím pro sartoriální efekt.

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

Ještě jsme se ani nedostali do zajímavé části této boty Nike. Pokud se pečlivě podíváte kolem kotníku, uvidíte řadu jemných odsazení, které vám řeknou, kam se má odstředět. To ukazuje, že tento AJ1 je vyroben tak, aby byl transformován z vysokého na minimum. Je to absolutně skvělý nápad, ale neexistuje způsob, jak spojit kotník zpět, takže modifikace bude nevratná.

30. září je den, kdy se ve vaší sbírce chcete označit, pokud chcete Nike Air Jordan 1 High OG „Prototyp“! Nezapomeňte to udržet uzamčenou u jediného prodejce pro vaši nejlepší možnost Cop a také v souvisejících zprávách, Air Jordan 1 Vintage High OG “Dark Marina Blue” příští rok klesá!

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.