Air Jordan 1 Retro High OG “Bordeaux” je tento víkend nejžhavější vydání!

To je ono. V loňském roce jsme se dostali na první pohled na Air Jordan 1 Retro High OG “Bordeaux”. Jako remixovaná verze Co.JP „Midnight Navy“, která se znovu vydala v roce 2020, dává Rouge lízání barvy, se kterou určitě vibujeme. Pokud chcete v této sezoně pár ve své rotaci, ujistěte se, že si označíte své kalendáře, když se chystají zahájit tento víkend 20. listopadu!

Tento Air Jordan 1, který má ultra prémiové konstrukce, pracuje na vrcholu ostré bílé kožené základny, zatímco kolem paty, toebox a šněrovací systém, krásné vínové panely se obtěžují. Renomovaný okřídlený basketbalový odznak je představen v průhledným odznaku na kotníku, zatímco kovový stříbro elegantně klouže přes boční i střední boční panely, stejně jako výše uvedená kapka Co.JP.

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

Pod tím vším najdete čistou bílou mezipodejnici Nike Air, která je ideální jak pro ulici, tak pro soud, stejně jako zaokrouhlení vše je doplňující gumovou podrážkou, která dokončí design.

Oficiálně vydává 20. listopadu, Nike Air Jordan 1 Retro High OG “Bordeaux” je nutností pro každý teneakerhead. Ujistěte se, že to udržujete uzamčené u jediného poskytovatele pro vaši nejlepší šanci na zkopírování, stejně jako v souvisejících zprávách, a Ma Maniére X Air Jordan 1 High je vhodný pro Sneaker Royalty!

Int’l Shipping

Vidět víc

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.