Sean Wotherspoon x Adidas ZX 8000 jde lokomos pro loga

po četných únicích a teaserech, Sean Wotherspoon konečně vzal na Instagram, aby nám dal nejlepší vzhled na Sean Wotherspoon ZX 8000 „Super Earth“, a Je to šílenější, než jsme si kdy dokázali představit. Poprvé, který byl v květnu představen zpět, je jeho další spolupráce s třemi pruhy na rozdíl od všeho, co jsme předtím viděli.

I když stále nevíme, jak bude vypadat bota jako celek, tyto záběry zblízka nám dávají docela dobrou představu o tom, co lze očekávat. Na základě klasického modelu ZX 8000 z německého obřího je bota vybavena ekologickou konstrukcí vyrobenou ze 100% rostlinných materiálů.

Na rozdíl od své superstar, boční panely vykopali květinový vzor a místo toho jej nahradili řadou vícebarevných trojlíků podél postranních a tartanských vzoru přes mediály, což mělo za následek rozsvícený inspirovaný design, který perfektně zapadá do podpisu druhého kola spoluzakladatele kola druhé spoluzakladatele. estetický.

Obrázek přes Sean Wotherspoon

Obrázek přes Sean Wotherspoon
Jazyk je natřen v dynamickém žlutém odstínu doplněném „Super Earth“, který se proplétá, zatímco pata je ponořena červeně s detaily s nápisem k zavedení. Abychom to všechno završili, adidas Zx mezipodešev sedí dole, což vede k ideální rovnováze pohodlí, odpružení a podpory.

Zatímco zatím nebylo nic jiného potvrzeno, nedávné zvěsti naznačují, že Sean Wotherspoon X Adidas ZX 8000 „Super Earth“ klesne někdy v únoru příštího roku. Dejte nám vědět, co si myslíte o této ekologické spolupráci, a když jste tady, můžete se také podívat na plíživý pohled na balíček Pharrell Williams X Adidas NMD Hu “Extra Eye”!

Obrázek přes Sean Wotherspoon

Obrázek přes Sean Wotherspoon

Leave a Reply

Your email address will not be published.