„Nemyslete si dvakrát“ o ignorování tohoto wacko maria x Bob Dylan Collaborative CapSule

Po jeho tisku bláznivé sbírky nabídek před pár měsíci, Wacko Maria je zpět a připraven přinést další bezproblémové předměty do našich skříně. Po uctívání jako notoricky známý B.I.G a Bill Evans se Wacko Maria X Bob Dylan nyní spojil o vybranou kapsle zboží ctít amerického zpěváka-skladatele.

Ve sbírce vidíme dlouhý kabát ve stylu modu, dva dostupné návrhy mikiny a čtyři různá trička, z nichž všechny přicházejí s obrazem samotného muže na frontě.

Obrázek prostřednictvím obchodu s vlákny, divize Sony Music
Vedete sbírku a vidíme dlouhý kabát, který přichází v olivových i černých tónech. Přední strana oděvních sportů dvou úhlových kapes a také drawcord, aby si pronikl do pasu oděvu. Když se přecházíme do zadní části kusu, vidíme velkou grafiku mladistvého Boba Dylana s červeným písmem, který ho pojmenoval pod ním. Tato bunda má navíc také ikonický innersův tisk gepardů, ve skutečné módě Wacko Maria.

Obrázek prostřednictvím obchodu s vlákny, divize Sony Music
Jinde ve sbírce, zbývající část Sweats and Triats obsahuje různé obrázky Bob v jeho mladších letech hrajících na kytaru a klavír. Celá sbírka je nyní k dispozici ve Webstore Paradise Tokio Webstore a Instore ve WACKO Maria Stores. V dalších zprávách spojuje Drake’s Ovo X Jurassic Park síly pro sbírku Toronto Raptors s kousnutím.

Obrázek prostřednictvím obchodu s vlákny, divize Sony Music

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.