Adidas ZX 2K Boost Pure se odhalí ve dvou nových Colourways

Three Stripes integruje několik jejich nejnovějších i největších technologií spolu s nadcházejícím Adidasem ZX 2K Boost Pure! Zatímco přezdívka ZX existuje už desetiletí, nejnovější rukojeť německého gigantu to úplně otočí na hlavu, stejně jako tady je to, čemu dosud rozumíme.

ZX 2K Boost Pure, která byla odhalena ve dvou nových čistých barvech, včetně „Core Black“ a „Cloud White“, se může pochlubit hladkým svrškem Ripstop s dostatečným nahráváním pro tvrdý i připravený estetiku. Tři značky Stripe Branding střílí diagonálně přes boční i střední boční panely, zatímco „oranžové“ tkaničky a tažné karty nabízejí konečné uzamčení.

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Kup nyní

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Kup nyní

Samozřejmě nemůžete mluvit o této čerstvé siluetě, aniž byste diskutovali o adidas Boost mezipodešev níže. Zadní část je zapouzdřena v polotranslucentním systému, zatímco fronta byla ponechána podrobena pro to nejlepší z obou světů.

Adidas ZX 2K Boost PURE, která je nyní k dispozici v Adidas UK, by neměla být vynechána, takže se ujistěte, že jej uložíte u jediného dodavatele pro vaši nejlepší možnost COP! Pochopíme, který barvorejský pocit se cítíte nejvíce, stejně jako když jste tady, můžete také udělat svůj nejlepší pohled na Sean Wotherspoon x Adidas ZX 8000 “Super Earth”!

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Kup nyní

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Kup nyní

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.