Nike Air Max 95 “Greedy 2.0” je stále k dispozici!

Nemůžeme uvěřit, že Nike Air Max 95 “Greedy 2.0” je stále k dispozici. Pokračování „chamtivý“ v roce 2015, toto speciální vydání slaví 25. výročí AM95 a také je to jedna z nejvýraznějších barev do dnešního dne. Pokud chcete botu, která jistě otočí hlavy v této sezoně, pak získejte pár nejlépe od Nike UK!

Na základě renomované siluety Sergia Lozana může „chamtivý 2.0“ vypadat jako váš typický „Gunsmoke“ Air Max 95 z dálky, ale po ještě větší inspekci zjistíte, že existuje mnohem víc než uspokojit oko. Všichni na neshodné estetice, kterou letos milují Sneakerheads, jsou jak levá, tak nejlepší bota zvýrazněna různými barvami.

Int’l Shipping

Kup nyní

Například levice je naplněna odstíny „břidlicové modré“, zatímco nejlepší hraje s tóny „horké červené“. To je potom kontrastováno s „aqua“ a také „Volt“ odstíny pro tento podpis „chamtivý“, kterému jsme všichni rozuměli i lásku.

Nyní k dispozici od Nike UK, určitě nechcete nechat ujít Nike Air Max 95 “Greedy 2.0”, takže si pár, zatímco vaše velikost stále sedí! Když jste tady, zaokrouhlili jsme 25 nejlepších Nike Air Max 95s všech dob!

Int’l Shipping

Kup nyní

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.