Air Jordan 1 Low GS “Triple White” je perfektní letní bota pro malé nohy

část gangu malých nohou? Pak je pro vás vyroben Air Jordan 1 Low GS “Triple White”. Perfektní doplněk k vašemu jarnímu a letnímu rotaci si můžete chytit pár právě teď na JD!

Tento vzduch Jordan 1 se namaloval v ultra čisté „trojnásobné bílé“ barvě a pochlubil se konstrukcí všech kotlí s více texturami v celé hloubce. Plyšový nylonový jazyk je vyšíván s legendárním skokem nahoru, zatímco klasické perforace na Toeboxu nabízí lehký fit, což je optimální pro teplejší měsíce dopředu.

Int’l Shipping

Kup nyní

Int’l Shipping

Kup nyní

Nike Swoosh střílí přes postranní a střední boční panely a nemůžete o této botě mluvit, aniž byste zmínili vzduchovou mezipodešev pod nohama. Poskytuje šílené množství odpružení s každým krokem a můžete je nosit celý den, každý den a stále se cítit stejně pohodlně jako vždy.

Co tam nemiluje na Nike Air Jordan 1 Low GS “Triple White”? Vyrobeno pro Sneakerhead’s s nohama na menší velikosti, chyťte ji hned teď od JD, než bude příliš pozdě! Dejte nám vědět, pokud se vám podařilo zkopírovat, a v souvisejících zprávách je Air Jordan 1 nízký OG „Neutrální šedá“ možná nejčistší teniska roku!

Int’l Shipping

Kup nyní

Int’l Shipping

Kup nyní

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.