Overkill x Adidas se sjednotí pro ZX8000 „Žádné zdi potřebný“ balíček

listopad 1989 Oficiální podzim berlínské zdi a také k oslavě tohoto milníku v lidské historii, Overkill poklepá Adidas pro ZX8000 ‘No Walls Potřebné ‘balení. Každá bota se skládá ze dvou tenisek a má neshodné strany, které symbolizují jednotu východu i Západu.

Úplně první bota má na jedné straně tóny inspirované Gucci, zatímco druhá strana je zvýrazněna neonovými barvami, které jistě otočí hlavy. Druhý pár na druhé straně je o něco mnohem podhodnocenější, hraje si s modrými i černými odstíny, které se navzájem dokonale doplňují. Zvláštní znak je odsunut na patě každého teniska, což představuje čtyři hlavní principy rovnosti, individuality, flexibility a jednoty.

To však není všechno, jako byste dostali smečku z vlajkové lodi Overkill v Berlíně, také obdržíte 100 „vítaných peněz“. To je ovlivněno darem, který německá vláda poskytla návštěvníkům z německé demokratické republiky po poškození zdi před třiceti lety.

Pravděpodobně jedno z nejlepších partnerství roku, zkopírování nadměrného balení Adidas ZX8000 „Žádné zdi“ nebude snadné, a to bude nabízeno pouze na Overkill’s Berlin Place 2. listopadu. Chcete -li přidat k exkluzivitě, budou k dispozici pouze páry z roku 1989, takže pokud chcete pár, budete vyžadovat spoustu spojení! Pochopíme, co si myslíte, a také ho nechte zamknout u jediného prodejce pro nejpopulárnější novinky tenisky!

Leave a Reply

Your email address will not be published.