Plounkový pohled na Pharrell Williams X Adidas NMD Hu “Extra Eye” Pack

Pharrell Williams se nezdržuje. Celý rok poté, co vydal svou poslední sbírku lidské rasy, je americký zpěvák, módní návrhář a podnikatel zpět s balíčkem Pharrell Williams X Adidas NMD Hu “Extra Eye” a my se bereme první plíživý pohled (zamýšlená slovní hříčka).

Obrázek přes NTWRK
První pár, který byl představen ve dvou ultra živých barvách, ve skutečnosti debutoval na konci minulého měsíce v rámci Festivalu NTWRK Transfer Festival. Vrcholem této boty je malované v odvážném oranžovém odstínu, které musí být vše-modré adidas Boost mezipodešev pod nohama.

Na druhou stranu je druhý pár, který jsme vlastně nikdy předtím neviděli. Malovaný v paletě „Legacy Blue“, je zvýrazněn červenými a zelenými tóny přes ponožník a podrážku. Samozřejmě by to nebylo NMD HU bez textu, který je jemně vyšíván napříč každým z upírů v „off-white“.

Obrázek přes adidas
Něco, co určitě stojí za zmínku, je nedostatek stezky podél mezipodešev. Na rozdíl od nejnovějších kapek Skateboard P, zcela odstranil Ridged Bottoms, který debutoval v sbírce „turistiky“ v roce 2017, místo toho se rozhodl pro elegantní a jednoduché nastavení, které se vrací zpět do OG Days.

O balíčku Pharrell Williams X Adidas NMD HU „Extra Eye“ v tuto chvíli není známo nic jiného, ​​ale říká se, že obě tyto barvy dorazí do konce roku. Dejte nám vědět, který z nich byste se odkazovali, a když jste tady, můžete se také podívat na nohu na Pharrell Williams X Adidas NMD Hu “Black” & “Chocolate”!

Obrázek přes adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published.