Tato nová rovnováha 992 je ideální bota pro lov velikonočních vajec

New Balance 992 silueta se během své doby vybavila v různých barvách. I když nadále pořádá spolupráci s vysokým zařízením, oddává se také tematickým barevům, jako je toto nové ztvárnění, které se právě vynořilo online s názvem New Balance 992 „Velikonoce“. Máme se blíže podívat se na oficiální obrázky nejlépe, takže si přečtěte, když vám vyprávíme o jeho standout funkcích.

Právě včas na Velikonoce slouží štítku obuvi v Bostonu jejich NB992 s pastelovým barevným schématem, které se nepopiratelně hodí pro očekávanou jarní sezónu. Základna vidí populární žluté akcenty, k nimž se připojili mnohem tlumenější zelená, modrá, šedá a béžová odstíny – vzhled velikonočního vajíčka.

Obrázek prostřednictvím nové rovnováhy
Int’l Shipping

Kup nyní

Pokud jde o konstrukci, pár udržuje svou prémii vyrobenou v americkém profilu prostřednictvím kombinace semišových, síťových a kožených nástrojů. Pod nohama jsou sezónní kopy kompletní s duálním strojem a Abzorbovou mezipodeševskou jednotkou poskytující dostatek pohodlí.

Letos přidáte novou rovnováhu 992 „Velikonoc“? Ujistěte se, že zůstanete před posledním novým poklesem zůstatku zde u jediného poskytovatele, protože budeme první, kdo vás upozorní. V souvisejících zprávách přichází tento výsledek x New Balance 860V2 s „černou“ a „bílou“ barvou.

Obrázek prostřednictvím nové rovnováhy
Int’l Shipping

Kup nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published.