Popadněte oficiální pohled na militaristicky s tématem neporaženého x Nike “Dunk vs AF1” Pack

Po spoustě upoutávkových obrázků a pověstí se zdá, že nejnovější spolupráce společnosti Nike Undefeted byla nyní oficiálně odhalena s laskavým svolením kampaně od maloobchodníka od maloobchodníka od maloobchodníka od maloobchodníka od maloobchodníka od maloobchodníka . Spolupráce s názvem „Dunk vs AF1“, nepřekvapivě obsahuje jak Nike Dunk, tak Nike Air Force 1 Low. Dvě legendární siluety jsou vyzdobeny v militaristických barvách a staví na současných trendech.

Prodejce se sídlem v LA má dlouhou historii spolupráce se značkou SWOOSH a byl názvem některých z nejžádanějších párů všech dob. Tento nový balíček převrátí některé z nejznámějších barev značky a umístí je na dva z nejžhavějších modelů právě teď!

Obrázek přes Undefeatedundefeated x Nike Air Force 1 “Ballistic”

Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Undefeatedundefeated x Nike Air Force 1 “Ballistic”

Int’l Shipping

Vidět víc

První nahoře je Air Force 1 Low „Ballistic“, který předvádí Colourway, která se poprvé objevila v roce 2003 na variantě přátel a rodinné výšky. Stejný Colourway v roce 2012 opět klesl jako obecné vydání na dunk vysoko a hyperdunk jako součást balení „Bring Back 2003“. Toto je poprvé, kdy se na AF1 objevila olivová a černá kolo.

Další nahoře je hnědá a žlutá namočená nízká „On Your Feet Kid“, barev, který skvěle zdobil Air Force 1 Low „Insideout“ v roce 2006. Paleta sedí dokonale na medializované namočené nízké siluetě a dělá z nich solidní doplněk k balíček. Zatím se zdá, že vydání je tužkou v 18. červnu, i když si uvědomte, že by se to mohlo změnit. Nezapomeňte jej udržet zamčenou přímo tady u jediného dodavatele pro všechny nejnovější a když jste tady, podívejte se na náš průvodce Nike Cortez velikosti!

Obrázek přes Undefeatedundefeated x Nike Dunk Low “on Your Feet Kid”

Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Undefeatedundefeated x Nike Dunk Low “on Your Feet Kid”

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.