OAMC X Adidas Type-O6 zcela přepracovává sérii ZX

Tři pruhy se v této sezoně vydávají s linií ZX. Když se řada A-ZX stává silnější než kdy jindy, nyní se sešli s Lukem Meierem pro OAMC X Adidas Type-O6. Nejprve si prohlédl celou cestu zpět v lednu během přehlídky Runway Fall/Winter 2020, tady je vše, co zatím víme.

Obrázek přes adidas
Typ-O6, který dává nedefinovanému úplnému přepracování ze základů, je k dispozici ve čtyřech barvech včetně „písku“, „olivového fádního“, „prachu bílého“ a „černého“. Každý z nich, každá z nich, přijela utilitární estetika podpisu značky, je prováděna s prémiovou kůží, tlustými třemi pruhovými značkami podél bočních panelů, nadměrnou patou a samozřejmě systém přepínače, který je tak tvrdý jako vždy.

Dole dole, budete reimaginovaná torzní mezipodešev, která se provádí v řadě lusků podobných vzduchu, a nebyla by to OAMC bota bez technické verbiage, která je vyleptána na přední straně.

Obrázek přes adidas
Spuštění 11. listopadu, OAMC X Adidas Originals Type-O6 nemusí být pro každého, ale v mysli někoho není pochyb o tom, že tato sbírka je docela oheň. Dejte nám vědět, která Colourway je vaše oblíbená, a v souvisejících zprávách BAPE X Undefeated X Adidas ZX 8000 pokračuje v legendárním kolážku!

Obrázek přes adidas

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.