Kith X Nike Air Force 1 “Blue Lagoon” se představí

po vydání “Tokio” Colourway začátkem tohoto měsíce, Sneakerheads byli zklamáni, když zjistili, že byl vyroben výhradně pro Japonsko. S tím řekl, že to vypadá, že Ronnie Fieg má ještě mnohem více AF1, když se poprvé podíváme na Kith X Nike Air Force 1 “Blue Lagoon”!

Tato letecká síla 1, která jsme nesli pozoruhodnou podobnost s párem „přátel a rodiny“, kterou jsme v listopadu zachytili zpět. Logo Kithova podpisového krabice je pepřeno přes boční a střední boční panely, zatímco barvy je zavedeno pomocí sametové podšívky „laguny modré“.

V blízkosti boxu prstů najdete jemně vyšívaný Nike Swoosh v “Aloe Verde” a aby to všechno zaokrouhloval, vzduchová mezipodeše byla dána stárnou estetiku pro vintage vibraci, která dokončila základní, ale nápadný design.

Jen jedna z mnoha Kith AF1 naplánovaných na začátku roku 2021, Kith X Nike Air Force 1 “Blue Lagoon” je zaručená potřeba policajt, ​​takže se ujistěte, že ji držíte zamčenou u jediného prodejce a my vás budeme udržovat nahoru- Doporučit se se současnými zprávami, obchodníky a tomboly! Když jste tady, mnohem více informací o vydání se právě vynořilo pro off-White X Nike Air Force 1 “University Gold”!

Obrázek pomocí Soleheatonfeet

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.