Steve Madden rovnou kopíruje Travis Scott & Off-White X Air Jordan 1

Steve Madden není cizí, pokud se týká trhání návrhů. V roce 2016 vydala módní značka se sídlem v New Yorku tenisku, která vypadala přesně jako Yeezy vylepšit 350. Nyní, o tři roky později, jsou opět na své staré triky tím, že upustili pár basketbalových bot, které vypadají přesně jako Travis Scott X Air Jordan 1 a off-White X Air Jordan 1.

Obě boty nazývané „Malone“ mají vysokou nejvyšší konstrukci a využívají podpisovou barvu značky Jordan Blockhed Estetic, přičemž první pár byl malován v zemité hnědé paletě La Flame a druhou ponořenou v legendárním „Chicago“ Colourway Virgil Abloh.

Obrázek pomocí Steva Maddena

Obrázek pomocí Steva Maddena
Madden také zkopíroval dekonstruovaný vzhled off-White, s viditelným šitím a technickým verbováním. Se vším, co bylo řečeno, se jasně chtěli vyhnout žalobě, takže nahradili Nikeho slavného Swoosha svým vlastním hvězdným logem.

Pokud z jakéhokoli důvodu chcete pokapit „inspirované“ Malone tenisky Steve Maddena, nyní jsou k dispozici. Tento druh jevu, i když se díval dolů, je v tomto odvětví výjimečně běžný a vše se scvrkává na zákon o duševním vlastnictví a na to, jak nelze patentovat módní designy. Dejte nám vědět, co si o tom myslíte, a ujistěte se, že ho udržíte uzamčeni u jediného dodavatele pro mnohem více novinek, jak se vyvíjí!

Obrázek pomocí Steva Maddena

Obrázek pomocí Steva Maddena

Leave a Reply

Your email address will not be published.