Na základě zblízka s off-White X Air Jordan 5 “Sail”

se svým Air Jordan 4 nastavený na zahájení tohoto víkendu, nyní se blížíme a osobní s Virgil Abloh’s off-White X Air Jordan 5 ” Plachta”! Následná následná „černá“, která klesla začátkem tohoto roku, nám americká módní návrhářka ve skutečnosti v únoru velmi krátce podívala na tento čistý řez colourway, kdy ji přezdíval „zápletka“ a vzhledem k tomu, že tam pak bylo několik pěkných hlavních vylepšení.

Obrázky s laskavým svolením slušného Sneaker Insider @Hanzuying, „Sail“ má bílou a krémovou barevnou paletu a je vytvořeno z řady průsvitných panelů po celou dobu. Kruhové otvory se dostanou do kotníku a postranních a středních stran, zatímco estetická dekonstruovaná podpisy z Whiteů přichází způsobem technického verbiage a citovaného textu.

Obrázek pomocí Hanzuingu

Obrázek pomocí Hanzuingu

Obrázek pomocí Hanzuingu
Narozměrný reflexní jazyk je dodáván s logem „Fire Red“ a samozřejmě, že vzduchová mezipodešev Nike byla nyní natřena v tajné černé barvě ve srovnání se smetanovou jednotkou, která se objevila na vzorku OG.

Co tam nemiluje na off-White X Nike Air Jordan 5 “Sail”? V tuto chvíli není o tom známo nic jiného, ​​ale můžeme očekávat, že klesne do konce roku. Dejte nám vědět, co si myslíte o této spolupráci SWOOSH, a v souvisejících zprávách se vynořilo mnohem více vydání pro off-White X Nike Air Force 1 “University Gold”!

Obrázek pomocí Hanzuingu

Obrázek pomocí Hanzuingu

Obrázek pomocí Hanzuingu

Leave a Reply

Your email address will not be published.